OSP JANKOWICE

Nasi Strażacy

KURSY 2012
Ratujesz bo umiesz! Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy dla strażaków OSP województwa śląskiego projekt ten byl  współfinansowany przez Unię Europejską. Kurs odbywał się w OSP Orzepowice w Rybniku w dniach 2-4, 9-11 oraz 17-18 listopada 2012 roku. Nasza jednostkw reprezentował Matłoch Marcin który 18 listopada zdał egzamin z ocena pozytywna i otrzymał tytuł RATOWNIKA.
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.  Kurs odbywal sie w OSP Kłokocin w dniach 9-11 oraz 16-18 listopada 2012 i był reazlizowany ze środków KSRG. W kursie brali udział: Karol Smołka, Mariusz Ciemięga, Sebastian Garus, Adam Sawina, równiez oni zdobyli w dniu 18 listopada tytuł RATOWNIKA. Tak więc na dzień dzisiejszy nasza jednostka posiada 5 nowo przeszkolonych Ratowników w zakresie Kwalifikowanej PIerwszej Pomocy, oraz Wojciech Wita ktory w wrześniu przeszedł egzamin recertyfikacji.
Kurs dowódców. Kurs organizuje Powiatowy Ośrodek Szkolenia przy Komendzie Miejskiej PSP w Rybniku w dniach 12.11-21.11.2012 i na niego zostały zakwalifikowane następujące osoby: Marcin Matłoch, Adam Sawina.
Lista strażaków naszej jednostki wraz z posiadanymi kursami
Kreator stron internetowych - strona bez programowania